0 555 8769261
Favorilere Ekle
Yeni
Hasatta
Yakında
  • 8680525860413
  • Miranda

Zeytinyağı Doğal Sıvı Sabunu 250 ml.

0,10
TÜKENDİ

Ürünün Adı  : Doğal Sıvı Zeytinyağı Sabunu

Üretici firma : Miranda Ltd. Şti.
Ambalaj İçi Miktar : 250 ml.

Ambalaj Özelliği : Sabun Dispensırı içerisinde.

Nereden Gelir ?
Miranda Saf Sıvı Zeytin yağı sabunu Ege nin binlerce zeytin ağacının  bulunduğu Ayvalik-Edremit bölgesinde tamamen saf zeytin yağı kullanılarak üretilmiştir
 
Belgelimidir? (İzinler-İşaretler ve Logolar)
Üretilen tüm sabunlarımız analiz raporları mutlaka alınmak suretiyle TS 54 e uygun olarak , 24.03.2005 tarih ve 5324 sayılı Kozmetik Kanununa uygun olarak  üretilmiş ve bildirimleri Sağlık Bakanlığı’nın ilgili birimine yapılmıştır.
 
Özellikleri Ne?
Gerçek doğal sıvı sabunudur. Tam üç buçuk yıllık  ar-ge çalışmasının ürünüdür. Bileşiminde SLES, SLS gibi sülfatlanmış deterjan bazlı köpürtücüler, Propilen Glikol gibi çözücüler, EDTA gibi koruyucular kesinlikle içermez. Tamamen doğaldır.

Sabun temizlemeli ve durulama suyuyla çözülüp cildimizi tamamen terk etmelidir. Sıvı sabun adı altında satılan sülfatlanmış deterjan bazlı temizleme maddeleri maalesef  durulama suyuyla arınıp cildimizi tamamen terk etmemektedir. Eller durulandıktan sonra kaygan bir madde kalmış gibi olur.

İçindekiler: 
İçerik: Aqua ( su ), potassium olivate ( zeytinyağı sabunu ), potassium cocoate ( hindistan cevizi yağı sabunu ), potassium sunflowerate ( ayçiçek yağı sabunu ), potassium castorate ( hint yağı sabunu ), perfume ( parfüm ), gum cellulose, rosemary extract ( biberiye özü ).

Nasıl Tüketilir-Değerlendirilir?
Cild için uygundur.Günlük kullanıma uygundur.

Üretimimiz esnasında hiçbir çevresel atık ortaya çıkmamaktadır.
 
Sağlıklı mı?
Zeytinyağından yapılan Sabunlar; ihtiva ettigi E-Vitamini ve cilde derinlemesine nüfuz edişinden dolayı hücre yenilenmesine neden olur , hücrelerin gençleşmesini hızlandırır.Tüm cilt tipleri için uygundur.
 
Cildi besleyici özelliği vardır, saf zeytin yağı sıvı sabunu teninizi; sağladığı nem, yumuşatıcı etki ve içerdigi bir çok  vitaminle , antioksidanlarla,yağ asitleri ile birlikte besleyecektir.

Nerede-Nasıl Saklarım?
Direk güneş almayan,kuru bir zemin üzerinde saklayınız.Su içinde bırakmayınız.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

SSL Visa Mastercard Troy Amex

© 2019 MİRANDA GIDA TARIM ÜRÜNLERİ TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.