0 555 8769261

Miranda

Bizler Ege'liyiz...

Egenin, özellikle de kuzey Egenin iklimini, doğasını, insanını, pazarını, tarihini; ona ait olan her şeyi seviyoruz.

‘’Eğer üretecek isek, ürünün yetiştiği yerde olmalıyız’’ diyerek firmamızın merkezini de Egenin başladığı yerde, Ayvalık’ta kurduk.. Çünkü bol oksijeni, Kaz dağlarının esintisi ve volkanik topraklarının verimi nedeniyle aromatik bir özelliğe ve nefasete sahip olan bu yörelerin zeytinini ve zeytinyağını  benzersiz buluyoruz.

Zeytin, zeytinyağı, sabun ile günlük kullanım aletleri ve aksesuarları gibi, zeytin ağacından elde edilen ürünler üretiyoruz ve bunları sizlerle de paylaşmak istiyoruz.

Ürünümüzün yerelliğini belgeleyen coğrafi işaretin de sahibiyiz. Ayvalık Ticaret Odası, yaptığı denetimler ve tadımlar sonrası, gerekli kriterleri yerine getirdiğine inandığı belli başlı firmalara, hologramlı bu özel logoyu kullanım hakkı vermekte.. (www.ayvalıkto.org.tr) Miranda markasıyla satın alacağınız tüm zeytinyağlarında bu etiketi göreceksiniz.

Bizler, basta ürünümüz olmak üzere, üretim sertifikalarımızla ve hijyene büyük önem verdiğimiz dolum tesislerimiz ile ; bu coğrafyayi da, onun ‘’işaret’’ni de haketmeye çalısıyoruz.

Gelin, bizi ziyaret edin, nerede ve nasıl üretiyoruz, size de tanıtalım.. Göreceksiniz ki davetimiz sadece bir lezzet yolculuğundan ibaret değil.

Çünkü toprağa ve üretime saygı göstermeden, lezzete ve güzel yemeklere ait bir kültürün varolamayacağına inanıyoruz.

SSL Visa Mastercard Troy Amex

© 2019 MİRANDA GIDA TARIM ÜRÜNLERİ TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.